Hakkımızda

2007'den Bu Yana Sizlere Hizmet Veriyoruz

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz!

Tel : (216) 805 03 58

Beyazofis-1

Biz Kimiz?

Beşinci & Yıldız Hukuk Bürosu, Av. Aslı YILDIZ BEŞİNCİ tarafından 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Hukuki danışmanlık, dava, soruşturma ve yasal takip süreçlerine ilişkin hukuki hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda, hukuki durumun ihtilafa dönüşmesine mani olacak önleyici hukuki önerilerin sunulması, ihtilafın halli gerektiğinde birebir görüşme, doğru analiz, süratli, adalet ve hakkaniyete uygun çözüm, Beşinci & Yıldız Hukuk Bürosu’nun ana prensipleridir.

Beşinci & Yıldız Hukuk Bürosu kurucusu ve yöneticisi Av. Aslı YILDIZ BEŞİNCİ, 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2009 yılından bu yana geciken alacaklarının tahsili konusunda özel bir bankanın sözleşmeli avukatlığını yürütmektedir.  Banka tarafından başarıları nedeniyle Beşinci & Yıldız Hukuk Bürosu üç kez ödüllendirilmiş, teşekkür belgesine layık görülmüştür.

Misyonumuz

Kuruluşumuzdan bu yana en öncelikli ilkemiz olan “güvenilirlik” ilkesine uygun olarak, teknolojik ve hukuksal gelişmeleri yakından takip ederek, yenilenerek gelişmek hukuk büromuzun misyonudur.

Görevimiz

Temsil ettiğimiz müvekkillerimiz ve danışanlarımıza en doğru ve en güncel hukuksal bilgiyi, doğru zamanda sunarak, öneri ve yönlendirmelerimiz ile menfaatlerine en uygun çözüme ulaşmaları için alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri ve dava yolu ile hukuksal destek sunmaktır.

Vizyonumuz

Prensiplerimiz ve kalite anlayışımız ile evrensel hukuk normlarına uygun şekilde mesleğimizi icra ederek ülkemizde hukukun gelişmesine katkıda bulunmak, bu konuda öncü olmaktır.